Пропозиції від лідерів фінансового ринку
Працюємо заради перемоги. ФінБест – ваш гід з онлайн-страхування
Гамбургер меню

Про проєкт

FinBest — онлайн-маркетплейс, де для зручності користувача консолідовано страхові та інші фінансові пропозиції від лідерів фінансового ринку. На FinBest користувач має можливість обрати найкращий фінансовий продукт, автоматично відібраний на підставі критеріїв, заданих через систему фільтрів, і придбати його онлайн у режимі 24/7.

Ви полюбите купувати страховки на FinBest тому, що:

 1. 1. FinBest дає можливість не ходити далеко і придбати он-лайн потрібний продукт, наприклад, поліс автоцивілки чи зелену картку, тут і зараз, з ПК чи прямо у смартфоні.
 2. 2. FinBest запропонує фінансові продукти від лідерів ринку, компаній з надійною репутацією серед клієнтів і колег.
 3. 3. FinBest потішить вашу індивідуальність, пропонуючи систему фільтрів, які дозволять з-поміж схожих пропозицій відібрати ту, яка найбільше відповідає вашим потребам.
 4. 4. FinBest дозволить отримати фінансову послугу настільки швидко, наскільки це можливо, адже алгоритми FinBest було закладено людьми, які терпіть не можуть гаяти час на заповнення непотрібних форм і анкет, тому всі етапи оформлення заявок на придбання фінансового продукту було максимально спрощено і скорочено.
 5. 5. FinBest інтегровано з Дією, державними реєстрами і довідниками. Отже, вам не доведеться заповнювати більшість полів у формах ідентифікації вас, чи, наприклад, вашого транспортного засобу, оскільки, скориставшись зручними методами цифрової ідентифікації, більшість з таких полів буде заповнено автоматично.
  Проте, якщо ви любите тримати все під власним контролем FinBest дасть вам можливість скрупульозно заповнити всі поля вручну.
 6. 6. FinBest співпрацює з надійними платіжними системами. Отже, фінансова установа, чиї послуги ви обрали на FinBest, оперативно отримає ваш платіж і згенерує для вас ваш електронний страховий поліс чи інший електронний документ.
 7. 7. FinBest доступний для вас 24/7.
 8. 8. FinBest дозволить забути про паперові документи. Придбані онлайн електронні поліси зручно зберігати у смартфоні.

FinBest сприяє розвитку дистанційних фінансових сервісів тому, що:

 1. FinBest націлений на формування цифрового ринку фінансових послуг, оскільки сучасний світ вимагає переведення сервісів з офлайн в онлайн.
 2. FinBest пропонує споживачам аналізувати зміст, зручність і вигідність фінансових послуг, які надаються фінансовими установами, і робити усвідомлений вибір перед придбанням страхового чи іншого фінансового продукту. Таким чином FinBest піднімає рівень фінансової грамотності кожного окремого споживача і формує фінансову культуру суспільства загалом.

Продуктова лінійка

FinBest пропонує користувачам:

 • - поліс обов'язкового страхування цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВВНТЗ), який у народі звично називають автоцивілка, обов'язкова страховка, ГО чи ОСАГО
 • - поліс Зелена картка, широко відомий у народі під назвою Зеленка
 • - поліс добровільного страхування цивільної відповідальності (ДЦВ), у народі – добровільна автоцивілка або ДГО
 • - поліс туристичного страхування або страхування подорожуючих
 • - КАСКО
 • - поліс страхування нерухомості та майна (квартира у багатоквартирному будинку, окремий будинок (приватне домогосподарство), домашнє майно та відповідальність перед сусідами)

Команда FinBest не стоїть на місці. Ми плануємо розширювати продуктову лінійку і наполегливо працюємо над виконанням цієї задачі. Крім того, ми постійно співпрацюємо з фінансовими установами з метою розробки спеціальних пропозицій для споживачів, цікавих програм лояльності, здешевлення фінансових продуктів, впровадження вигідних і зручних дистанційних фінансових сервісів.

Страхові продукти:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
«ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ БРОК»
Юридична адреса та адреса для листування:вул. Глибочицька, 40, корпус літера Б, оф. 23, м. Київ, 04052
РахунокIBAN UA163253650000000260090030519
МФО325365
Код ЄДРПОУ40381578
Система оподаткуванняПлатник податку на прибуток на загальних умовах
Контактний телефон+380672335663
Emailinfo@finbest.com.ua
Webwww.finbest.com.ua
FinBest – ваш гід з онлайн-страхування
FinBest – зручний електронний сервіс для придбання онлайн полісів автоцивілки та зеленої картки, страховок для подорожуючих і КАСКО, а також ДЦВ від лідерів фінансового ринку.
Сервіс ДіяПлатіжний сервіс PotmoneПрограмний продукт Object Control – цифрові рішення для фінансових установ
FinBest – ваш гід з онлайн-страхування
FinBest – зручний електронний сервіс для придбання онлайн полісів автоцивілки та зеленої картки, страховок для подорожуючих і КАСКО, а також ДЦВ від лідерів фінансового ринку.