Пропозиції від лідерів фінансового ринку
Працюємо заради перемоги. ФінБест – ваш гід з онлайн-страхування
Гамбургер меню

Новини та статті

Всі категорії
Дізнайся більше
Увага! Помилка
Фінанси
17 лип 2024

МТСБУ інформує про підвищення тарифів: з 19.07.2024 «Зеленка» коштуватиме дорожче

На офіційній інтернет-сторінці Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ) з’явилося повідомлення про підвищення вартості страхового сертифіката, що застосовується у країнах - членах міжнародної системи автомобільного страхування.

-
Фінанси
02 лип 2024

Поліс ОСЦПВ: кого офіційно звільнено від обов’язку мати автоцивілку

Поліс ОСЦПВ (широко відомий загалу як «автоцивілка» чи «ОСАГО») – це обов'язкова автомобільна страховка для всіх власників зареєстрованих в Україні або тимчасово ввезених сюди транспортних засобів. Цей документ настільки ж необхідний для водія, як техпаспорт і водійські права, без яких сідати за кермо заборонено. Наявність цієї обов’язкової страховки – пряма вимога Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів».

60
Фінанси
24 чер 2024

FinBest першим серед вітчизняних агрегаторів запускає повне онлайн-КАСКО

Маркетплейс Фінбест вперше в Україні запустив повноцінне онлайн-КАСКО - створений завдяки тісній співпраці між ПрАТ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «УСГ» і ТОВ «ОБДЖЕКТ КОНТРОЛ» інноваційний диджитал-продукт, який дозволяє дистанційно (повністю онлайн!) оформити страховий договір.

115
Фінанси
14 чер 2024

Автоцивілка онлайн: як скористатися системою прямого врегулювання

Автовласники, які надають перевагу сайтам-агрегаторам для придбання полісів ОСЦПВ онлайн, отримуючи цінові пропозиції від страховиків, можуть зауважити, що деякі страхові компанії пропонують страхувальникам послугу прямого врегулювання у ДТП. Що це таке і як це працює?

78
Фінанси
17 тра 2024

МТСБУ оголосив про підвищення вартості міжнародного страхового сертифіката «Зелена картка» з 20.05.2024

Моторно (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ), яке встановлює ціну страхового сертифіката, що застосовується в країнах - членах міжнародної системи автомобільного страхування, повідомила про чергове підвищення вартості обов'язкового для поїздок за кордон на автомобілі поліса «Зелена картка».

98
Фінанси
01 тра 2024

Великодні знижки на онлайн автоцивілку: вигідна ціна на поліс ОСЦПВ та додаткове страхове покриття до нього

Онлайн-платформа FinBest підготувала автовласникам подарунок до світлого свята Великодня.
З 01.05.2024 до 31.05.2024 користувачі агрегатора можуть придбати поліси обов’язкової автоцивілки (ОСЦПВ) та добровільної автоцивілки (ДЦВ) дешевше на 18%

110
Фінанси
24 кві 2024

Автоцивілка онлайн – це зручно і безпечно: як перевірити чинність придбаного на FinBest електронного поліса ОСЦПВ

Автовласник, який обрав сайт-агрегатор FinBest для придбання обов’язкової автоцивілки онлайн, напевно оцінив зручність і швидкість такого способу страхування.

109
Фінанси
06 кві 2024

Рейтинг страхових компаній України за підсумками 2023 року: Insurance TOP визначив лідерів вітчизняного страхового ринку

Онлайн-журнал Forinsurer опублікував професійний рейтинг страхових компаній України, складений за підсумками 2023 року.

117
Фінанси
03 кві 2024

Страхування – це вигідно: чому не варто відмовлятися від страховок і чому «дешевий поліс» не те саме, що «вигідний поліс»

Часто люди вважають придбання страховок марнотратством. Вони сподіваються, що з ними ніколи нічого не трапиться, і відмовляються купувати навіть обов'язкові поліси страхування, такі як, наприклад, автоцивілка для власного автомобіля, без якої автовласнику і за кермо сідати не слід.

123
Фінанси
27 бер 2024

Франшиза у страхуванні: плюси і мінуси для страховика та страхувальника, шукаємо відповіді, розбираємося у деталях

Той, хто коли-небудь купував страховку, знає, що майже у всіх договорах страхування знайдеться пункт з назвою «Франшиза». Проте переважна більшість страхувальників, стикаючись з цим терміном, усвідомлює, що не до кінця розуміє його значення і не знає, яким чином наявність чи відсутність франшизи у страховому полісі впливатиме на порядок надання страхових послуг.

144
Фінанси
19 бер 2024

Електронна автоцивілка vs паперовий страховий поліс ОСЦПВ. Чому автовласники люблять купувати обов’язкову автомобільну страховку онлайн

Світ стрімко змінюється. Більшість сервісів переходять в онлайн, стаючи доступнішими та зручнішими. Не оминув цей тренд і фінансовий сектор, який швидко адаптується до сучасних вимог. Наприклад, страховий ринок зараз переживає справжню цифрову революцію. Страхові компанії, дбаючи про своїх клієнтів, розробляють і впроваджують новітні диджитал-послуги і дистанційні сервіси.

121
Фінанси
13 бер 2024

МТСБУ з 15.03.2024 оновлює ціну міжнародного страхового сертифіката «Зелена картка»

Міжнародна страховка «Зелена картка» — обов'язковий документ для поїздок за кордон на власному авто, необхідний для перетину кордону України документ, який перевіряється митниками на митному кордоні або поліцейськими у країні перебування.

125
Фінанси
08 бер 2024

Як купити на онлайн-маркетплейсі FinBest найвигіднішу автоцивілку для свого автомобіля, і чому вартість цього страхового поліса відрізнятиметься у різних страхових компаніях?

Якщо ви коли-небудь купували онлайн страховий поліс ОСЦПВ, використовуючи для цього електронний агрегатор, то 100% стикалися з ситуацією, коли різні страхові компанії пропонують автоцивілку для вашого автомобіля за різною ціною. Іноді різниця між найдорожчою та найдешевшою пропозиціями може бути досить суттєвою. Чому так?

155
Фінанси
27 лют 2024

Зелена карта від НАСК «ОРАНТА» вже на FinBest

Зелена картка (Green Card) – це обов'язкова при виїзді за кордон страховка для всіх зареєстрованих в Україні автівок. Якщо ви плануєте поїздку за межі України на автомобілі, не забудьте придбати страховий поліс Грін карта на онлайн-маркетплейсі FinBest.

153
Фінанси
18 лют 2024

Чому власнику автомобіля варто придбати КАСКО і як цей страховий поліс захищає транспортний засіб і його господаря від великої кількості непередбачуваних обставин

Шукаючи відповідь на це запитання, ви обов’язково зустрінете визначення: «КАСКО» (від ісп. casco — шолом) — це страхування транспортного засобу (ТЗ) від ризиків, які можуть виникнути у процесі експлуатації автомобіля.

141
Фінанси
15 лют 2024

Зустрічайте на FinBest автоцивілку та ДЦВ від НАСК «ОРАНТА»

Команда ФінБест рада повідомити, що розпочала співпрацю з новим страховим партнером СК «ОРАНТА».

Користувачі онлайн-маркетплейсу FinBest вже можуть придбати обов’язковий страховий поліс ОСЦПВ та додаткове страхове покриття до автоцивілки (ДЦВ) від ОРАНТИ.

190
Фінанси
07 лют 2024

Ідеї подарунка на День Святого Валентина. FinBest рекомендує подарувати коханим безпеку і захист

Вже другий рік поспіль Україна зустрічатиме 14 лютого в умовах війни, але попри це українці святкуватимуть День Святого Валентина і даруватимуть подарунки коханим, навіть якщо їх відділяють одне від одного відстані і кордони.

142
Фінанси
19 січ 2024

FinBest роз’яснює: хто може придбати поліс ОСЦПВ (ОСАГО) за пільговою ціною, а кого офіційно звільнено від обов’язку мати автоцивілку

Відповідаючи на численні запитання користувачів страхового маркетплейсу FinBest, наші фахівці зрозуміли, що досить часто автовласники, купуючи обов’язковий поліс автострахування ОСЦПВ (більш відомий загалу як «Автоцивілка» чи «ОСАГО»), не знають, що відповідно до Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» вони мають можливість придбати страховку для автомобіля дешевше на 50%, а інколи мають підстави взагалі не купувати таку страховку.

159
Фінанси
17 січ 2024

Кілька корисних порад від FinBest, як полегшити експлуатацію автомобіля за низьких температур і уникнути прикрих ситуацій за кермом

Якщо на вулиці «тріщить мороз», а вам конче необхідно сісти за кермо, мусите подбати зарані, щоб на вашій автівці стояли хороші зимові шини, у бачок склоомивача було залито спеціальну рідину, яка не замерзатиме за низьких температур, у салоні автомобіля лежали потрібні речі, які стануть у нагоді у випадку поломки на засніженій автотрасі, а у бардачку чи у смарфоні знаходився страховий поліс, який радимо придбати на маркетплейсі FinBest.

222
Фінанси
02 січ 2024

Ціна міжнародної страховки «Зелена картка» у 2024 році. МТСБУ оновлює тарифи

Моторно (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) опублікувало інформацію про нову ціну страхового поліса для виїзду за кордон «Зелена картка».

202
Фінанси
29 гру 2023

FinBest впевнено крокує у 2024 рік у товаристві вдячних клієнтів та надійних партнерів

За давньою традицією у грудні вітчизняний бізнес підбиває підсумки діяльності за рік, що минає, і складає плани на рік прийдешній.

Команда ФінБест з задоволенням констатує, що має чим пишатися, адже завдяки невтомній праці та злагодженій роботі з надійними партнерами наш маркетплейс FinBest у нелегкому воєнному 2023 році запустив 18 нових продуктів, індивідуально інтегрованих з 7 страховими компаніями.

219
Фінанси
01 гру 2023

Шукайте на FinBest зимові святкові знижки на Автоцивілку та ДЦВ. Поспішайте купити страховку для автівки дешевше на 16%

Ми подумали, що українцям потрібні хороші новини і вирішили продовжити акцію.
З 01.12.2023 році користувачів страхового маркетплейсу FinBest чекатиме знижка 16% на обов’язковий поліс ОСЦПВ та додаткове покриття до нього (ДЦВ).

210
Фінанси
29 лис 2023

Підсумки страхового ринку України за 9 місяців 2023 року. Insurance TOP визначає лідерів

Продовжуємо знайомити користувачів FinBest з професійними рейтингами страхових компаній України.
За даними Національного банку України, станом на листопад 2023 року на вітчизняному страховому ринку працює 111 страхових компаній, серед яких 99 non-life-страховиків. Команда ФінБест пропонує вашій увазі рейтинг, складений журналом Insurance Top за результатами діяльності страхових компаній протягом січня-вересня 2023 року, відранжований за основними показниками та видами страхування.

219
Фінанси
18 лис 2023

Як безпечно кермувати автомобілем в ожеледицю. Кілька порад автовласникам

Навіть серед найдосвідченіших автомобілістів зимовий період вважається складним для кермування. Що вже говорити про стан новачків, які вперше опиняються на слизькій, вкритій льодом дорозі.

230
Фінанси
15 лис 2023

КАСКО онлайн тепер повністю дистанційно

Як ви добре знаєте, КАСКО - це добровільне страхування наземного транспорту від ризиків, які можуть виникнути у процесі експлуатації автомобіля. На сьогодні, щоб укласти договір КАСКО, клієнту необхідно спочатку визначитись з програмою, далі як правило зробити передстраховий огляд автомобіля, заповнити анкету або опитувальник для фінансового моніторингу, підписати договір та здійснити оплату. Зазвичай для укладання договору КАСКО автовласнику необхідно під’їхати в офіс страхової компанії чи в автосалон або до страхового агента.

268
Фінанси
01 лис 2023

Осінній цінопад від FinBest. Поспішайте купити Автоцивілку та ДЦВ від лідерів страхового ринку зі знижкою 16%

А у нас осінні знижки!
З 01.11.2023 році користувачі електронного сервісу FinBest зможуть придбати обов’язковий поліс ОСЦПВ та додаткове покриття до нього (ДЦВ) дешевше на 16%.

257
Фінанси
17 жов 2023

Підсумки страхового ринку України за 1 півріччя 2023 року

Команда ФінБест постійно працює над тим, щоб ви могли не лише швидко і зручно придбати у режимі 24/7 якісні страхові онлайн-продукти від надійних страховиків, але й обирати свого страхового партнера усвідомлено, аналізуючи результати його діяльності, знаючи його позицію у рейтингу виплат. Адже онлайн-маркетплейс FinBest – ваш персональний гід з online страхування: ми цінуємо ваш час і хочемо, щоб ви обирали для себе найкращі пропозиції на вітчизняному страховому ринку.

234
Фінанси
12 вер 2023

Все про штрафи за порушення правил дорожнього руху (ПДР) в Україні

Якщо ви порушили правила дорожнього руху (ПДР), будьте готові до того, що вам доведеться сплатити штраф, розмір якого визначено Кодексом України про адміністративні правопорушення (КУпАП).

284
Фінанси
06 вер 2023

А у нас поповнення! Зустрічай на FinBest автоцивілку та ДЦВ від СГ «Княжа VIG»

З початку вересня 2023 року користувачі електронного сервісу Фінбест мають можливість придбати електронний поліс ОСЦПВ від Страхової компанії «Княжа Вієнна Іншуранс Груп». Крім того, Страхова компанія «Княжа VIG» пропонує автострахувальникам додаткове покриття до обов’язкової страховки (поліс добровільного страхування цивільної відповідальності (ДСЦВ або ДЦВ)).

245
Фінанси
30 сер 2023

Green Card від СГ «ТАС» вже на онлайн-сервісі FinBest

Збираєшся за кордон на власному автомобілі або вже за кордоном? Шукаєш необхідний для безперешкодного перебування за межами України поліс «Зелена карта» від надійного страхового партнера?

244
Фінанси
18 сер 2023

Кілька порад, як обрати надійну страхову компанію. Що шукати на корпоративному сайті страховика та як скористатися професійними рейтингами?

Що шукати на корпоративному сайті страховика та як скористатися професійними рейтингами?

Бажаєте придбати страховку у справді надійної страхової компанії, яка постійно розвивається, розширює продуктову лінійку, удосконалює страхові сервіси, піклується про клієнтів і має бездоганну репутацією серед клієнтів і колег? То як же не помилитися і обрати саме таку страхову компанію серед інших присутніх на українському страховому ринку?

249
Фінанси
11 сер 2023

Автоцивілка від Експрес Страхування вже на FinBest

З серпня 2023 року для користувачів електронного сервісу FinBest доступні поліси ОСЦПВ від СК «Експрес Страхування»

Команда ФінБест продовжує працювати над розширенням продуктової лінійки якісними пропозиціями від лідерів страхового ринку.

242
Фінанси
31 лип 2023

Дещо важливе про автомобільну безпеку та фінансовий захист власників автівок

Нема нічого більш цінного, ніж людське життя. Особливо важливо завжди пам’ятати про це власникам автомобілів. Потрібно розуміти, що безпека на дорозі – це спільна відповідальність усіх учасників дорожнього руху, які мають поважати інших і дбати про власну безпеку.
Ми повинні робити своє життя розумним і осмисленим, знати про новітні досягнення у галузі автомобільної безпеки та користуватися ними і не забувати про впевненість та фінансову безпеку, яку забезпечують програми страхування від лідерів ринку.

237
Фінанси
15 лип 2023

Як пережити літню спеку за кермом. Кілька порад для безпечної експлуатації автівки у спекотну погоду

Гідрометцентр України прогнозує, що найближчим часом на території України утримається спекотна погода. Вже оголошено, що з 5 липня при температурі повітря понад +28°С з 10:00 до 22:00 у столиці вводитимуться обмеження руху для великовагових транспортних засобів загальною вагою понад 24 тонни і навантаженням на вісь понад 7 тонн.

256
Фінанси
26 чер 2023

СГ «ТАС» змінює тарифи на поліси ОСЦПВ

Партнер онлайн-маркетплейсу FinBest ПрАТ «Страхова група «ТАС» повідомляє про зміну тарифів на автоцивілку з 01.07.2023 року.

328
Фінанси
02 чер 2023

СК «УСГ» та СК «Євроінс Україна» оголосили про зміну тарифів на поліси ОСЦПВ

Нещодавно партнери онлайн-маркетплейсу FinBest ПрАТ «Страхова компанія «УСГ» та ПрАТ «СК «Євроінс Україна» оголосили про зміну вартості полісів автоцивілки.

459
Фінанси
24 кві 2023

Автоцивілка та ДЦВ від СГ «ТАС» вже доступні для користувачів FinBest

З квітня 2023 року пул якісних страхових продуктів від лідерів страхового ринку, які електронний сервіс FinBest пропонує користувачам, поповнили автоцивілка та ДЦВ від Страхової групи «ТАС».

206
Фінанси
21 кві 2023

МТСБУ оновлює тарифи на Зелену картку

На сайті Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ) повідомляється про підвищення тарифів на страховий поліс Зелена картка. З 00.00 21.04.2023 вартість поліса міжнародного страхування Green card для громадян, які виїжджають за кордон на легковому автомобілі, зросте на 3% і становитиме 1564 грн на один місяць , 6942 грн на півроку та 8594 грн на рік.

237
Фінанси
20 кві 2023

Онлайн-ресурси для планування подорожі, які допомагають швидко перетнути державний кордон України через пункти пропуску

З початку повномасштабного військового вторгнення російської федерації в Україну велика кількість наших громадян перетнула державний кордон у пошуках прихистку. Через пункти пропуску йшли пішки, переїжджали на власному авто чи залізницею. Саме у цей період через значне збільшення трафіку набули ваги онлайн-ресурси, які допомагали громадянам відслідковувати завантаженість пунктів пропуску на кордонах, щоб мати змогу оперативно відкоригувати плани і убезпечити себе від довгих черг і тривалих очікувань. До вже існуючих державних ресурсів, які дають можливість моніторити інформацію щодо ситуації на кордонах з Польщею, Словаччиною, Румунією, Угорщиною та Молдовою, додалися створені волонтерами ресурси, які, наприклад, дають можливість у режимі онлайн дізнаватися про кількість пішоходів, легкового та вантажного транспорту, орієнтовний час очікування тощо.

205
Фінанси
17 кві 2023

Акційна пропозиція від ФінБест. Автоцивілка зі знижкою 14% до 31.10.2023

Поліс ОСЦПВ власники транспортних засобів часто називають автоцивілка, ОСАГО, ГО або навіть ГОшка. Але як би його не називали водії, суть не змінюється, адже цей поліс - це обов'язковий вид страхування відповідальності водія, який відповідно до Закону України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» мусить бути у всіх без виключення власників ТЗ, зареєстрованих в Україні або тимчасово ввезених в країну.

179
Фінанси
14 кві 2023

Акційна пропозиція від ФінБест. Тревел-поліс з дисконтом 18% до 31.10.2023

Туристична страховка – це надійний захист подорожуючого під час перебування за межами України. Адже цей страховий поліс передбачає покриття витрат, пов’язаних з медичними послугами, втратою багажу чи документів, затримкою чи скасуванням авіарейсу тощо. Ця страховка – неабияка допомога у нестандартних ситуаціях, що можуть виникнути під час перебування за кордоном.

156
Фінанси
10 кві 2023

Зустрічай електронний поліс «Зелена картка» від СК «Княжа VIG» на електронному сервісі FinBest

З квітня 2023 шукайте Зелену карту від ПрАТ «УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» на ФінБест. Необхідна для безперешкодного перетину кордону Green Card від СК «Княжа VIG» поповнила лінійку якісних пропозицій від наших надійних партнерів - лідерів страхового ринку. А ми продовжуємо планомірну роботу з наповнення електронного сервісу FinBest якісними страховими послугами, які можна придбати онлайн. Вже зараз анонсуємо, що далі буде.

164
Фінанси
05 кві 2023

Відтепер автоцивілка та ДЦВ від Євроінс Україна доступні на FinBest

Команда ФінБест продовжує працювати над розширенням продуктової лінійки якісними пропозиціями від лідерів страхового ринку. Отже, віднині користувачі можуть придбати на електронному сервісі FinBest автоцивілку та ДЦВ від ПрАТ «СК «Євроінс Україна». Далі буде. Очікуйте на повідомлення про появу на FinBest нових страхових послуг, бо ми наполегливо йдемо до мети – забезпечити споживачів якісними цифровими пропозиціями від надійних партнерів.

160
Фінанси
01 кві 2023

4 причини придбати туристичну страховку під час війни. Причина 4 – страхування від нещасного випадку та страхування цивільної відповідальності

Збройна агресія рф вплинула на життя кожного українця. Переважна більшість наших громадян сприймають слово «туризм» лише у поєднанні з прикметником «вимушений» чи «рятівний», а отже, і саме туристичне страхування сприймається ними, як щось з мирного часу… Проте, наявність тревел-поліса у українців, які виїжджають або вже виїхали з країни, рятуючись від війни, може захистити їх від багатьох неприємностей у країні перебування.

157
Фінанси
09 бер 2023

Зелена картка від ПЗУ Україна вже на FinBest

Команда FinBest продовжує співпрацю з лідерами фінансового ринку, розширюючи асортимент послуг якісними страховими пропозиціями. З березня 2023 року власники авто можуть придбати онлайн через сервіс ФінБест електронний страховий поліс для виїзду за кордон «Зелена картка» від СК «ПЗУ Україна».

185
Фінанси
24 лют 2023

4 причини придбати туристичну страховку під час війни. Причина 3 – страхування від затримки рейсу

2022 рік для українців став роком випробувань, коли величезна кількість співвітчизників залишила Україну, рятуючись від війни. Люди виїжджали цілими сім’ями: хтось прямував до рідних чи знайомих, які вже давно мешкають за кордоном, а хтось їхав у невідомість: куди завгодно аби далі від небезпеки.

176
Фінанси
14 лют 2023

ДЦВ – «прокачана автоцивілка»

Добровільне страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів має багато назв, наприклад: ДЦВ, «добровільна автоцивілка», «додаткова автоцивілка». Також у народі ДЦВ називають «розширеною автоцивілкою», адже вона починає діяти у ситуації, коли з вини власника автомобіля скоєно ДТП, а сума матеріального збитку, нанесеного потерпілій стороні, перевищує ліміт відповідальності страховика за полісом ОСЦПВ.

206
Фінанси
08 лют 2023

Шукай ДЦВ від УСГ на FinBest

Команда FinBest продовжує взятий курс на збільшення кількості пропозицій від лідерів фінансового ринку. Відтепер користувачі електронного сервісу ФінБест можуть придбати поліс додаткової цивільної відповідальності (ДЦВ) від СК «УСГ».

336
Фінанси
23 січ 2023

Автоцивілка та ДЦВ від ПЗУ Україна вже на електронному сервісі FinBest

Команда FinBest обіцяла вам не стояти на місці і постійно працювати над розширенням продуктової лінійки від лідерів фінансового ринку? І ми виконуємо обіцянки!

321
Фінанси
09 січ 2023

4 причини придбати туристичну страховку під час війни. Причина 2 – покриття витрат, пов’язаних з втратою чи затримкою багажу або втратою чи крадіжкою документів

Широкомасштабна збройна агресія, розв’язана проти нашої країни, назавжди змінила життя українців. Багато співвітчизників змушені були терміново виїжджати за кордон у пошуках прихистку.

355
Фінанси
30 гру 2022

Особливості оформлення зеленої картки у 2023 році

Останнім часом у бюджеті українців все частіше з’являється рядок з витратами на придбання страхового захисту. Попри війну зараз наші співвітчизники все частіше планують поїздки за межі країни з діловою або приватною метою. Дуже часто вони вирушають у дорогу на власному транспортному засобі...

272
Фінанси
22 гру 2022

Автоцивілка. Купувати чи не купувати — ось у чому питання

Досить багато власників автомобілів задають собі майже шекспірівське запитання: купувати чи не купувати автоцивілку. Особливо часто це запитання турбує досвідчених водіїв, які мають багаторічний стаж кермування без дорожньо-транспортних пригод.

289
Фінанси
12 гру 2022

4 причини придбати туристичну страховку під час війни. Причина 1 – покриття медичних витрат

Багато наших співвітчизників з початком війни вимушені були виїхати з України, рятуючи свої родини. В тих умовах навіть не виникало думок про те, що може трапитися завтра.

336
Фінанси
29 лис 2022

5 причин купити електронний страховий поліс на онлайн сервісі ФінБест

5 причин купити електронний страховий поліс на онлайн маркетплейсі FinBest та 4 поради, як зробити це просто та швидко.

1642
Фінанси
21 лис 2022

Електронний поліс Зелена карта зі знижкою 15 % від ФінБест

Зменшуємо фінансове навантаження, дбаємо про фінансовий захист громадян після подорожчання з 17 листопада 2022 року вартості Зеленої картки

786
Фінанси
19 лис 2022

Рейтинг від Insurance Top демонструє, що лідери страхового ринку України тримають удар

Вітчизняний ринок страхування, власне як і вся економіка України, з початку широкомасштабних воєнних дій показав зниження...

196
Фінанси
03 сер 2022

Поліс «Зелена картка» - 2022. Особливості придбання в умовах воєнного стану

З початку збройної агресії проти України наші громадяни, виїжджаючи за кордон у пошуках прихистку на власному авто, перетинали кордони Польщі, Словаччини, Угорщини та Молдови без полісів «Зелена картка».

200
Фінанси
03 сер 2022

Як перевірити статус страхового поліса «Зелена картка»

Міжнародний страховий сертифікат «Зелена картка» є обов’язковим для водіїв, які планують виїхати за кордон на власному автомобілі до країн-членів міжнародної системи.

202
FinBest – ваш гід з онлайн-страхування
FinBest – зручний електронний сервіс для придбання онлайн полісів автоцивілки та зеленої картки, страховок для подорожуючих і КАСКО, а також ДЦВ від лідерів фінансового ринку.
Сервіс ДіяПлатіжний сервіс PotmoneПрограмний продукт Object Control – цифрові рішення для фінансових установ
FinBest – ваш гід з онлайн-страхування
FinBest – зручний електронний сервіс для придбання онлайн полісів автоцивілки та зеленої картки, страховок для подорожуючих і КАСКО, а також ДЦВ від лідерів фінансового ринку.