Пропозиції від лідерів фінансового ринку
Працюємо заради перемоги. ФінБест – ваш гід з онлайн-страхування
Гамбургер меню

КАСКО онлайн

Страхування КАСКО онлайн

Каско (від іспанського слова «casco», що означає «шолом») – це добровільне страхування наземного транспорту від непередбачуваних ризиків, які можуть виникнути у процесі експлуатації автомобіля.
На відміну від автоцивілки (ОСЦПВ), яка є обов’язковою, договір страхування каско є добровільним. Тобто укладати такий договір, чи ні – вирішує виключно власник транспортного засобу.
Відповідальність за відсутність поліса страхування каско законом не передбачена. Жоден представник поліції не має права вимагати від водія наявності цього поліса чи штрафувати за його відсутність.

Які існують види страхування автомобіля КАСКО онлайн

Існує два види каско – повне та часткове. Повне каско – це страхування всіх можливих ризиків, тоді як часткове покриває лише певні ризики, що визначаються під час укладення договору страхування.

Які ризики покриває електронний договір добровільного страхування КАСКО онлайн

Якщо автоцивілка покриває лише збитки, завдані третій стороні, то каско спрямоване на покриття збитків, завданих саме власнику поліса.
Власник страхового поліса «КАСКО онлайн» може розраховувати на компенсацію збитків у таких випадках:

 • ДТП (дорожньо-транспортна пригода)
 • ПДТО (протиправні дії третіх осіб)
 • стихійні лиха
 • викрадення
 • вандалізм
 • нещасний випадок
 • тотал (повне знищення) або конструктивна загибель авто
 • пожежа / вибух / самозаймання

Переваги страховки КАСКО онлайн

 1. Страхова компанія компенсує збитки незалежно від того, хто був винуватцем ДТП. Не має значення, хто був за кермом під час ДТП: власник ТЗ чи хтось інший.
 2. На страхові виплати не впливатиме місце, де постраждало застраховане авто: на проїжджій частині, тротуарі чи на стоянці.
 3. Страхувальник отримає виплату від страхової компанії навіть у ситуації, коли відновлення автомобіля недоцільне або неможливе і не має економічного сенсу

Від чого залежить вартість страхового поліса КАСКО онлайн

На ціну КАСКО онлайн впливають такі опції:

 • марка і модель транспортного засобу
 • рік випуску автомобіля
 • вартість ТЗ
 • пробіг
 • територія дії договору
 • вік та стаж водіїв
 • франшиза
 • ліміти виплат за певними ризиками (наприклад: пошкодження виключно скляних елементів, наявність / відсутність довідки поліції тощо)
 • розбивка платежів
 • наявність страхових випадків, які підлягають відшкодуванню тощо.

Що потрібно для оформлення КАСКО онлайн на FinBest

Пропонуємо увазі користувачів маркетплейсу ФінБест коротеньку інструкцію з оформлення КАСКО онлайн:

 1. З переліку страхових продуктів оберіть послугу КАСКО онлайн.
 2. Для прорахунку ціни страхового поліса у запропонованій формі заповніть поля даними про автомобіль (державний номер, пробіг, вік ТЗ тощо).
 3. Отримайте автоматично розрахований системою базовий перелік пропозицій від страхових компаній-партнерів FinBest з цінами на поліс добровільного автомобільного страхування.
 4. Визначтеся з параметрами та умовами КАСКО онлайн і продовжуйте оформлення страховки, зазначаючи у відповідних полях інформацію, яка впливатиме на ціну страховки (франшиза, повне чи часткове КАСКО, оплата одним платежем чи з розбивкою платежів тощо).
 5. Отримайте остаточний перелік цінових пропозицій від страхових компаній-партнерів FinBest.
 6. Оберіть серед пропозицій найбільш оптимальну і починайте оформлення електронного поліса КАСКО онлайн від страхової компанії, якій довіряєте.
 7. Для генерування цифрового поліса КАСКО онлайн у відповідних полях форми залиште персональні дані (ПІБ, ІПН, адреса прописки, серія, номер будь-якого документа (це може бути паспорт або водійське посвідчення), електронна адреса, номер телефону).
 8. Користуючись підказками електронного сервісу FinBest, здійсніть передстраховий огляд автомобіля за допомогою зручного мобільного застосунку Object Control (сфотографуйте у застосунку авто за зручним і зрозумілим алгоритмом).
 9. За допомогою КЕП чи СМС-коду підпишіть згенерований системою електронний документ і оплатіть договір КАСКО онлайн.
 10. За необхідності (за додатковим запитом) надайте документи для фінансового моніторингу особистості (заповніть анкету-опитувальник та надайте копії документів).
 11. Отримайте цифровий договір страхування на e-mail.

Метою команди ФінБест є забезпечення користувачів агрегатора FinBest якісними цифровими фінансовими продуктами від надійних гравців фінансового ринку з беззаперечною діловою репутацією.
Отже, якщо ви – власник автомобіля, який піклується про особисту і фінансову безпеку, окрім поліса добровільного страхування ТЗ «КАСКО онлайн», зверніть увагу на обов’язкову страховку для вашої автівки – поліс ОСЦПВ; якщо плануєте поїздку на власному авто за межі України, захистіть своє здоров’я, майно і фінанси, скориставшись страховим маркетплейсом FinBest, щоб придбати онлайн у режимі 24/7 тут і зараз, з ПК чи прямо у смартфоні поліс «Зелена картка» та туристичну страховку.

Кермуйте безпечно!
FinBest – ваш гід з онлайн-страхування.

Оформити Каско

FinBest – ваш гід з онлайн-страхування
FinBest – зручний електронний сервіс для придбання онлайн полісів автоцивілки та зеленої картки, страховок для подорожуючих і КАСКО, а також ДЦВ від лідерів фінансового ринку.
Сервіс ДіяПлатіжний сервіс PotmoneПрограмний продукт Object Control – цифрові рішення для фінансових установ
FinBest – ваш гід з онлайн-страхування
FinBest – зручний електронний сервіс для придбання онлайн полісів автоцивілки та зеленої картки, страховок для подорожуючих і КАСКО, а також ДЦВ від лідерів фінансового ринку.